SK | EN
PowerLogy

Inovatívne raňajky a snacky pre aktívnych ľudí

Prečítajte si príbeh našej cesty a vízie podnikania, vďaka ktorému chceme ľuďom pomáhať v zlepšovaní životosprávy a v realizácii POWER života podľa vlastných predstáv.


Február 2017

Spustenie nového „hero“ produktu Power Nougat, ktorým chceme priniesť serióznu alternatívu k sladkým orieškovým nátierkam z palmového oleja. S novým produktom zlepšujeme aj aktuálne portfólio o nové receptúry a nový čistejší design.

Január 2017

Nadychujeme sa do nového roka s veľkým cieľom realizovať nový street food koncept POWERLOGY WAFFLE na festivaloch a eventoch. Zároveň spúšťame nový kokosový olej snehobielej farby v BIO & RAW kvalite podľa našich vysokých štandardov.

December 2016

Vianoce nám vyšli veľmi úspešne a ďakujem za spätnú väzbu na darčeky a hrnčeky, ktoré vás potešili. Uchytil sa aj nový Natural Colagen Proteín, ktorý predbehol naše očakávania a zaradil sa hneď medzi najvyhľadávanejšie produkty. V trende o nás vychádza veľký podnikateľský článok.

November 2016

Spustili sme triple packy pre výhodnejšie nakupovanie. Organic Espresso, mandľové maslo i MCT olej idú na dračku. Až máme meškania vo výrobe. Riešime to a robíme maximum pre rýchle dodávky.

Október 2016

Mandľové maslo zažíva boom v médiách, vyhrali sme s ním prestížnu GREAT TASTE AWARDS v Londýne. Húževnato dolaďujeme nový Collagen Protein, ktorý bude ďalším výživným prídavkom do našej špeciálnej receptúry kávy s maslom ghee a MCT olejom.

September 2016

Náš zakladateľ a CE realizuje už druhý POWER zájazd na Filipíny za kokosmi, gastro zážitkami i surfingom. Nič pre slabé povahy, ale aktívni ľudia si prišli na svoje.

Jún – August 2016

Letná sezóna, ktorá sa nesie v duchu zlepšovania procesov a príprav na novú výrobu mandľového masla i jemne sladkého nugátu z lieskových orieškov.

Máj 2016

Do predaja spúšťame nový produkt, a teda vyladené maslo Ghee v BIO kvalite. Jediné prepustené maslo v SR, ktoré ma z laboratória výsledky o nulovom obsahu laktózy, kazeínu a vody. Vďaka tomu vydrží bez chladničky až 8 mesiacov. Náš zakladateľ Dušan Plichta vyhráva súťaž BLOGGER ROKA 2016 v SR.

Apríl 2016

Vyladili sme našu strategickú komunikáciu a dotiahli prepojenie cieľov na víziu kompletného konceptu, ktorým chceme zlepšiť raňajky a snacky slovenských a českých domácností.

Marec 2016

E-shop zažíva radikálne zrýchlenie a vyladenie procesu nakupovania. Nájdete na ňom nové kategórie pre príslušenstvo, oleje, či samotnú Power Coffee.

Február 2016

Do predaja spúšťame nový produkt v podobe Power Snacku. Ide o mandle vo výberovej čokoláde z Peru, ktorá obsahuje až 77% kakaa a je sladená len kokosovým cukrom.

Január 2016

Štartujeme nový rok plný výziev - ako sa od základných 3 produktov energetickej kávy s kokosovým olejom a MCT posunúť k realizácii kompletného konceptu inovatívnych raňajok a snackov pre aktívnych ľudí.

December 2015

Rok 2015 končíme so 100% rastom tržieb a zo živnosti sa stáva seriózna s.r.o. značka, ktorá vlastní vlastné domény powerlogy.com i powercoffee.sk, cz a podobne... Stále sme však ešte len na začiatku...

November 2015

Top udalosťou novembra bola bratislavská výstava Káva Čaj Čokoláda, kde sme zaznamenali veľký úspech a vypredali komplet portfólio, ktoré sme priniesli. Zaujala aj prednáška zakladateľa Dušana Plichtu o tom, ako si vybrať zdravú kávu.

Október 2015

Powerlogy získava svoje prvé posily do tímu. Súčasťou výkonnej operatívy sa stáva Nina a eventy, office a predajne dostáva na zodpovednosť Adam.

September 2015

Spúšťame nové produkty - MCT olej a lahodné kokosové maslo. Po letnom oficiálnom založení s.r.o. dolaďujeme business plán rozvoja na jeseň a rok 2016.

Jún - August 2015

Stabilizácia predaja a dodávok POWER COFFEE pre rastúci dopyt. Preklápanie živnosti na s.r.o. a príprava rozširovania portfólia.

Marec - Máj 2015

Budovanie nového e-shopu, zabezpečovanie systému logistiky a rýchlych dodávok pre predajcov i koncových zákazníkov e-shopu. Predstavenie prémiového bestsellera POWER COFFEE - Specialty Ecuador.

Január - Február 2015

Získanie ocenenia za top online video mesiaca podľa strategie.sk. Náš inšpiratívny spot bol vyhodnotený ako skvelé profesionálne a kreatívne spracovanie témy káva, ktorá pre nás nie je len obyčajným nápojom. Power Coffee je totiž tým najlepším spúšťačom vašej kreativity, myslenia a realizácie na 100%. Hoci aj keď občas toho veľa nenaspíte. 

Video nájdete tu: https://www.youtube.com/watch?v=qx1-SeHylps

Júl 2014

Stáž zakladateľa Dušana Plichtu na jednej z top svetových plantáži O’Coffee v Brazílii a absolvovanie kompletného školiaceho programu “From seed to cup“. Nadobúdame nové poznatky zamerané na výber bezchybnej kávy. Dokumentácia cesty a realizácia vlastného dokumentu pod názvom „Nie je káva ako káva: Tajomstvo sladkej Brazílie”, ktorý môžete zhliadnuť tu: Video

Máj - Jún 2014

Úspešná realizácia viacerých outdoor prezentácií, POWER eventov, festivalov a športových udalostí. Za všetky spomeňme napríklad Bratislava City Triatlon, Festival Východná, či najťažší triatlon v strednej Európe - Oravaman.

Marec 2014

Prezentácia nového dizajnu značky POWER COFFEE v spolupráci s Big Name Theory. Pracujeme na špecifickej tvorbe loga, nastavení marketingovej komunikácie a na kreatíve online kampaní.

Február 2014

Prezentácia konceptu POWER COFFEE v relácii „Nájdite si biznis s HN“. Získanie ocenenia tvorby nového produktu a záujmu potenciálnych investorov a mentorov. Začíname spolupracovať s Hospodárskymi novinami na seriáli odborných článkov o káve.

Január 2014

Oficiálne otvorenie Akadémie kávy, ktorá sa stáva odborným garantom kvality POWER COFFEE. Zakladateľ Dušan je menovaný za lektora pre kurzy Pôvod kávy a Rozoznávanie kvality. Viac info o našej spolupráci a kurzoch nájdete tu.

November 2013

Oficiálne spustenie predaja prvej kolekcie POWER COFFEE len cez osobný blog zakladateľa Dušana, www.dusanplichta.com. Prostredníctvom kompletného POWER COFFEE cateringu s kapacitou viac ako 1000 vydaných káv sme súčasťou startupového eventu roka na Slovensku - StartupAwards.sk.

Október 2013

Zrod finálnej receptúry POWER COFFEE Organic Espresso. Po niekoľkomesačnom hľadaní pražiara a takmer piatich týždňoch testovania senzoriky, kvality a vplyvu kávy na náš organizmus sa dostávame k vlastnej receptúre silnej kávy. Definitívne dolaďujeme praženie a dohadujeme sa na spolupráci s pražiarom a kafeológom Oldřichom Holišom, ktorý svoj život zasvätil káve a s pražením má už viac ako 15-ročné skúsenosti.

Júl 2013

Absolvovanie tréningu certifikácie BioSignature Practitioner priamo u Charlesa Poliquina v Toronte. Zakladateľ Dušan nadobúda nové odborné znalosti o vplyve životosprávy na naše zdravie a výkon. Vďaka tomu mení vlastný pohľad na životosprávu, vybrané stimulanty a spoznáva tajomstvo zdravej kávy.

Január – Júl 2013

Založenie osobného blogu www.dusanplichta.com o aktívnom životnom štýle a nových poznatkoch pre zlepšovanie životosprávy. Obdobie osobného hľadania sa zakladateľa a snívanie o vlastnom podnikaní. Identifikácia problému zdravej kávy a priestoru priniesť vyššie štandardy kvality do slovenských domácností. Svet výberovej kávy na Slovensku je v plienkach a príležitosť začať raziť vlastnú novú líniu klope na dvere.

September 2012 - Január 2013

Život v jednom z kávových a gastronomických center sveta Melbourne. Zakladateľ Dušan sa v Austrálii venoval štúdiu životosprávy a jej vplyvu na športový výkon, ako aj práci baristu v kaviarňach, ktoré spracovávali čerstvo praženú výberovú kávu z rôznych kútov sveta. Pôsobenie v Melbourne sa tak stalo bránou k získaniu prvej certifikácie baristu, hodnotných skúseností a poctivého tréningu prípravy výberovej kávy.

Júl 2011

Ukončenie päťročného pôsobenia v umeleckom súbore Lúčnica, vďaka ktorému mal Dušan možnosť trénovať a tancovať na profesionálnej úrovni a precestovať skoro všetky kontinenty. Tanec a pohyb sa stáva inšpiráciou a základom jeho filozofie života na 100%.

... kde sa príbeh Power Coffee začína?

Dušan Plichta zisťuje skutočnú pravdu o káve.

Viac o našom príbehu, hodnotách a filozofii podnikania
nájdete na novom e-shope: powerlogy.com